Otázky a odpovědi

Je to snadné – otevřete si u nás účet podobně jako v jiných online obchodech, uzavřete s námi kupní smlouvu na nákup zlata ve formě zlaté mince a zlato si postupně nakupujete. Okamžitě, když nakoupíte zlato v hmotnosti jedné unce (31,1 g), což je hmotnost jedné mince, pošleme vám ji na vámi zadanou adresu.

Jelikož pro vás zlato nakupujeme přímo po každé platbě, vaše zlato skutečně skladujeme ve svých trezorech.

Zaslání mince vám zaručují VOP, které obdržíte při podpisu smlouvy. Podle VOP vás musíme informovat o dosazení hodnoty celé mince. Informujeme vás prostřednictvím vámi zadaného e-mailu a do SMS.

Založení a vedení spořícího účtu je zdarma. Naše odměna je zahrnuta v ceně zlata při nákupu.

Otázky a odpovědi

Zlato můžete nakupovat ve formě zlaté mince „Vídeňský filharmonik“, což je 1 uncová (1 unce = 31,1 g) zlatá mince – na trh byla uvedena již v roce 1989. Opakovaně byla nejprodávanější mincí na světě.

Výhodná velikost – nejsou ani malé, ani velké, takže je můžete snadno přenášet. Ideální cena – nestojí několik tisíc, takže si na minci snadno naspoříte. Dají se snadno prodat – jsou velmi oblíbené, celosvětově uznávané a snadno je kdykoliv v budoucnosti prodat. Bonusová výhoda – tyto mince jsou těžko napodobitelné, takže máte vždy jistotu, že držíte originál.

Neomezeně dlouho. Nemáte žádná omezení.

Doporučujeme zlato nakupovat pravidelně, a tak eliminovat malé výkyvy v ceně zlata. Nejlepším způsobem je trvalý příkaz na vámi určenou částku. Druhou možností je platba převodem na účet kdykoli budete mít zájem nakoupit zlato. Ve svém účtu můžete využít i platbu prostřednictvím QR kódu, kde přes svou aplikaci Internet banking naskenujete QR kód a platební příkaz je připraven k úhradě. Připravujeme také možnost uhradit platby kartou.

Okamžitě, když nakoupíte minimálně 31,1 g zlata, bezpečně a zdarma vám zašleme na vámi uvedenou adresu zlatou minci v této hmotnosti.

Ve vašem účtu budete mít všechny informace o vašich smlouvách, dodatcích a všeobecných obchodních podmínkách, přehled cen zlata, za které ho pro vás nakupujeme, přehled cen zlata na zpětný nákup, přehled všech transakcí a také pohodlné způsoby na úhradu částek, za které chcete nakoupit zlato.

Pokud jste se rozhodli minci prodat, v tom případě je nejlepší nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Následně si dohodneme osobní schůzku nebo jiný vyhovující postup prodeje mince. Odkupovaná mince nesmí být poškozená.

Minci odkoupí společnost Golden Oak Trus SE.

Přibližně 14 dní.

Spoření je samozřejmě možné ukončit i dříve. Zlato, které jste si naspořili, vám vykoupíme podle aktuálního kurzu zlata a v souladu s VOP, které obdržíte při podpisu smlouvy o spoření.

Náklady spojené s bezpečným doručením mince hradí naše společnost.

Poslání mince vám garantují VOP, které obdržíte při podpisu smlouvy. Podle VOP vás musíme informovat o splnění mince. Informujeme vás prostřednictvím vámi zadaného e-mailu a do SMS.

Za peníze, které posíláte na účet, příležitostně nakupujeme zlato, které vám připíšeme do mince. Tento částečný zlato je uložený v bankovním trezoru ve formě celých mincí. Když dosporíte svou minci, budeme vás informovat a následně vám ji pošleme na naše náklady.

Naše společnost garantuje odkup mincí, které dodává spořícím klientům za nejlepší cenu na trhu, aktuálně LBMA plus 5%. Tuto garanci máte ve VOP, které obdržíte při podpisu smlouvy.

Nenašli jste odpověď,
kterou jste hledali?

Po odeslání vyplněného formuláře Vás budeme kontaktovat s odpovědí na Vaše dotazy.

Scroll to Top

Máte záujem o sporenie?

Vyberte si spôsob založenia sporiaceho účtu
Založiť účet online
Vytvorte si sporiaci účet pohodlne online
Nechajte si poradiť od experta
Naši experti vás budú kontaktovať a pomôžu vám so založením účtu

Vyplňte vaše kontaktné údaje

Po odoslaní vyplneného formuláru Vás bude kontaktovať náš špecialista, ktorý s Vami dohodne ďalší postup podľa vašich individuálnych potrieb a možností.
Ďakujeme za záujem
Náš špecialista vás bude čoskoro kontaktovať.

Máte zájem o spoření?

Vyberte si způsob založení spořícího účtu
Založit účet online
Vytvořte si spořící účet pohodlně online
Nechte si poradit od experta
Naši experti vás budou kontaktovat a pomohou vám se založením účtu

Vyplňte vaše kontaktní údaje

Po odeslání vyplněného formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista, který s Vámi dohodne další postup dle vašich individuálních potřeb a možností.
Děkujeme za zájem
Náš specialista vás bude brzy kontaktovat.